طراحی گرافیک چیست؟

زیرا یک لوگوی شلوغ معمولا کسی را به سمت خود جذب نخواهد کرد. در رابطه با این موضوع در ادامه اطلاعات کاملی را بیان خواهیم کرد. در چنین حالتی استفاده از تمام نام شرکت یا شخص بر روی لوگو زیبایی چندانی ندارد و باعث می شود که بیننده حس خوبی نسبت به این لوگو نداشته باشد. در صورت تائید مدارک شما، در مرحله بعدی باید یک اگهی را در روزنامه منتشر کنید تا به اطلاع عموم برسانید که لوگوی شما ثبت شده است. در این مرحله لوگوی شما به عموم مردم نمایش داده می شود و در صورتی که کسی به آن اعتراضی داشته باشد، می تواند آن را بیان کنید.

بسیاری از طراحان گرافیک هستند که یکی از این نوع طرح ها را به عنوان حرفه تخصصی خود انتخاب کرده اند. برای مثال، لوگوهای رنگ و رو رفته و لوگوهایی که طراحی دستی دارند به رنگهای قهوهای، بژ و رنگهای مشابه، به زیبایی این سبک را به تصویر میکشند. همانطور که گفته شد، طراحیها از حالت کاغذی به دیجیتالی تغییر کردهاند و بنابراین، داشتن کامپیوتر مناسب این کار از جمله ملزومات برای پیشرفت به شمار میآید.

این روزها داشتن یک لوگو برای شروع کسب و کار اهمیت بسیار بالایی دارد و در صورت عدم وجود آن کسب و کار شما چیزی کم دارد. اما بیشتر برای شرکت هایی با نام طولانی کاربرد دارد. اما توجه کنید که در بعضی از موارد نام شرکت یا شخص صاحب لوگو طولانی است.

اگر چه الآن شاهد این هستیم که بانک رسالت هم از لوگوی نوشتاری استفاده کرده است. در این مطلب تلاش کردیم که آموزش طراحی لوگو را در یک قالب ساده و معمولی آموزش دهیم. خیلی از افراد فکر می کنند که چون لوگو یک عنصر بصری است پس طراحی آن یک کار هنری است. هنگامیکه بیشتر مردم به طراحی گرافیک فکر میکنند، بلافاصله به یاد تبلیغات میافتند در این صورت همه طراحان گرافیک در یک گروه جمعبندی میشوند درحالیکه فیلد کاری آنها بسیار متنوعتر است.

اگر به فکر تبلیغات هستند، در طراحی بنر های خود از آن استفاده کنید. بهترین طرح ها، ساده ترین آن ها هستند که جهت تاثیرگذاری بیشتر، در آن ها از رنگ و متن استفاده می شود، اما یک نشان موفق بدون این دو مورد نیز به راحتی برای مخاطبان قابل تشخیص می باشند. شما بعد از آن که یک لوگو را طراحی کردید، باید آن را به نام خود ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید