استودیو طراحی گرافیک

رنگ، نقش بسیار مهمی در به یادماندنی شدن لوگو بازی میکند؛ به دلیل اینکه تصاویر رنگی به نسبت تصاویر سیاه و سفید، فراموش نشدنیتر هستند. همین موضوع درباره لوگوی کوکاکولا نیز صدق میکند؛ طراحی حروف خاص، نقش مهمی در به وجود آوردن لوگویی به یادماندنی و شاخص دارد. به احتمال زیاد اولین چیزی که در لوگوهای به یادماندنی مانند کوکاکولا نظر افراد را جلب میکند، رنگ لوگو است. مسئله مهم دیگری که در رابطه با انتخاب رنگ وجود دارد، این است که رنگهای غالب باید تا حد زیادی متضاد یکدیگر باشند (مانند رنگهای قرمز و سفید در لوگوی کوکاکولا). هنگام طراحی لوگو باید از پیچیدگی پرهیز کنید.

در حقیقت بخش هوشمندانه طراحی لوگو این است که برای برندها هویت ایجاد کنید و این هویت، با اتاق فکری از تیم بازاریابی و برندینگ شرکت حاصل میشود. هویت بصری یک منظر بصری از برندینگ در یک کسب و کار است که هدفش بیداری احساسات و تجارب بخصوص آن برند در دل مشتریانش است. اگر به فکر تبلیغات هستند، در طراحی بنر های خود از آن استفاده کنید.

احتمال اینکه طراح هنگام طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ کنترل ذوق و شوق خود را از دست بدهد، زیاد است. هزاران سال است که لوگو به اشکال گوناگون وجود دارد، اما تا چند سال پیش طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ، شکلی ابتدایی داشت. یکی از معروفترین مثالها برای طراحی مناسب حروف، لوگوی مک دونالد است.

بیشتر از این مقدار؟ علاوه بر این همه چیز درباره اینکه لوگو چیست، چه فایدهای در کسب و کار دارد و چه عواملی موفقیت لوگو را تضمین میکنند آموزش میدهیم. بسیاری از افراد معتقدند که آخرین لوگو بهتر از بقیه لوگوها در ذهن میماند، به دلیل اینکه اولین لوگو، تصویری از اسحاق نیوتن که زیر درخت نشسته است، پیچیدگی زیادی دارد. اگر لپتاپ با ضخامت زیاد دوست ندارید ولی بهترین عملکرد را هم میخواهید، گزینهی سومی هم وجود دارد که افراد کمی از آن خبر دارند و آن، یک پردازندهی گرافیکی اکسترنال است. اگر وب سایت دارید، آن را برای مشتریان خود در وب سایت به نمایش بگذارید.

هنگامی که بدنبال شخصی مناسب برای طراحی شغل هستید، دانستن انواع مختلف طراحی گرافیکی به شما کمک می کند تا متخصص مورد نیاز خود را شناسایی کنید. موسسه مهاجرتی تراست لیستی از بهترین دانشگاه های رشته گرافیک را برای شما آماده کرده است در صورت تمایل و نیاز به کسب اطلاعات بیشتر می توانید به این سایت مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید