طراحی گرافیکی چیست؟

PaperClip این مفهوم را به خوبی نشان می دهد. اگر می خواهید توجه افراد را به راحتی جلب کنید از رنگ های روشن استفاده کنید.گاهی اوقات رنگ های خیلی روشن می توانند نتیجه خیلی عکس هم داشته باشند. منظور از تونالیته یا رنگمایه میزان وجود یا فقدان نور است. هرگونه فعالیت تبلیغاتی در بخش دیدگاهها ممنوع است.4.

هرگونه فعالیت که به قوم، نژاد، دین یا حزب خاصی توهین شود ممنوع است.6. طرحی گرافیکی استفاده از شیوهها و تکنیکهای طراحی با استفاده از ابزار مختلف روی اجسامی مانند کاغذ، چوب، پارچه، پلاستیک، فلز، دیوار، کتاب، نمایشگر رایانه و… برای رساندن پیامی خاص است. در واقع این نخستین باری است که شیائومی سراغ استفاده از فرمت پویا برای لوگو میرود.

تمامی لوگو ها ، عکس ها و سایر محتوا های قرار داده شده با احترام متعلق به زودکس است و امتیاز استفاده از این اطلاعات تنها برای زودکس مجاز است . از طرفی قرار نیست همه افراد دیدگاه یکسان با شما داشته باشند.9. در زومیت شما قادر به تغییر تصویر پروفایل خود هستید، هر گونه تصاویر زننده، مستهجن، بیربط و توهین آمیز حذف خواهد شد.7.

لوگوی که از همان ابتدا بتوان اندازه آن را تغییر داد و در رسانههای مختلف به نمایش گذاشت، کار شما را حرفهای تر نشان خواهد داد. این شناخت هرقدر دقیق تر و بهتر انجام پذیرد به درک و تصویر سازی ذهنی طراح کمک می کند تا طراح بتواند با اتود های مختلف یک معنی و مفهوم بر اساس اشکال هندسی ایجاد نماید. بدین معنی که بسیاری از مشتریان در زمان سفارش طراحی لوگو قصد دارند اسم برند و یا فعالیت خود را به شکل طراحی لوگوتایپ در بیاورند.

1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2. لطفا در نظر داشته باشید که زومیت در صورت مشاهدهی دیدگاه خلاف قوانین سایت، این حق را دارد که دیدگاه کاربر را بدون اطلاع قبلی پاک کند.

دیدگاهتان را بنویسید