طراحی گرافیک وکاربرد آن

یکی از آشناترین لوگوها در اذهان همگان طرح گوگل است. برخی لوگوها نیز به قدری ساده هستند که به محض دیدن متوجه خواهید شد طراحی لوگو ارزان و بیکیفیت بوده است و طراح کاری سرسری انجام داده تا مشتری را از سر خود باز کند. طرحی شیک، ساده و زیبا، همچون محصولات این برند معتبر.

یک طراح لوگو حرفهای نه تنها در طرحی که میزند، بلکه در تعامل خود با کارفرما نیز اصول حرفهای را رعایت کرده و به مسئولیتهای کاری و حرفهای خود متعهد است. این آرم که بیش از ۷۰ سال قدمت دارد توسط محسن مقدم طراحی شد که خود از بنیانگذاران دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران است و یکی از آشناترین آثار در طراحی لوگو فارسی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بورسیه ها و کمک هزینه های تحصیلی در رشته ی گرافیک، لازم است تا به سایت دانشگاه مورد نظر خود مراجعه کرده و از بورسیه های مربوط به رشته ی گرافیک مطلع شوید. دستورالعمل هایی مربوط به نحوه و زمان استفاده از رنگ، فونت، سایز و غیره.

از مقیاس می توان برای ایجاد سلسله مراتب بصری استفاده کرد. طراحی گرافیکی شامل ایجاد محتوای بصری با کیفیت بالا به عنوان راهی برای انتقال پیام به مخاطبان است. این مفاهیم شامل زمینه فعالیت، اسم شرکت، اسم تجاری، اهداف، ارزش ها و مسائلی دیگر از این قبیل می باشد. اوراق بزرگ با قطع ۴۰x30 سانتی متر که کمتر رایج هستند.اوراق معمولی با قطع ۳۰x20 سانتی متر که در ایران ارجعیت دارد و بسیاری در این قطع منتشر شده می شوند.

بخاطر تمرکز بر روی حروف ابتدایی اسامی، حروف اولی که شما انتخاب می نمایید، برای مطمئن سازی این که لوگوی شما نه تنها به دنبال تاکید بر اسامی می باشد، بلکه باید حوزه کاری شرکت را نیز پوشش دهد. بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War که بار دیگر وقایع جنگ سرد را به تصویر میکشید، علاوه بر قرارگیری در لیست بهترین بازی های کامپیوتری با گرافیک بالا، جز بهترینهای این مجموعه محسوب میشود.

دیدگاهتان را بنویسید