گرافیک چیست و امروزه چه جایگاهی را به خود اختصاص داده؟

ثبت علامت تجاری ، برند و لوگوی شما را منحصر به فرد می کند و شما را از سایر تولید کنندگان و رقبا متمایز می کند. مثلا با شنیدن نام ایرانسل یاد لوگوی زرد می افتید. زمانی که شما یک برند و لوگوی خاص دارید، باعث میشود مردم با شنیدن نام برند شما فقط محصولات شما را به خاطر بسپارند. این تکرار، هر عنصر را به طور جداگانه به هم پیوند می دهد و باعث تقویت بصری طراحی می شود. به طور خلاصه پس از انتخاب نام برند خود و تهیه لوگوی آن، استعلام دریافت خواهید کرد و مدارک لازم را به صورت کامل ارائه میدهید و کارشناسان ثبت تکسفیر تمام مراحل را برای شما انجام می دهند.

شما یک کسب و کار اینترنتی جدید راهاندازی کردهاید اما بودجه لازم برای طراحی لوگو را ندارید. به گفته بیشتر هنرجویان رشته گرافیک ، تحصیل این رشته هزینه بالایی لازم دارد و خرید انواع وسایل متنوع برای انجام پروژه ها و کارها و کسب تجربه و مهارت بیشتر ، ضرروی می باشد.

لوگو می تواند ترکیبی از حروف ، نماد و یا نشانه ها باشد که چهره و مشخصه یک برند می باشد. به همین دلیل از لوگو نیز برای تشخیص سازمان ها و سایر نهادهای غیر تجاری مورد استفاده قرار می گیرد. نکته جالب در مورد معرفی انواع لوگو ترکیبی این است که وقتی مردم به خوبی شما را بشناسند، راحتتر میتوانید روی لوگو انعطاف داشته باشید و از آن به شکلهای مختلف استفاده کنید. نکته حرفهای: توصیه میشود قبل از تصمیم گیری نهایی، چند لوگوی ساخته شده را با تغییرات مختلفی که دوست دارید به نتیجه برسانید و بعد باز هم میان آنها یکی را انتخاب نمایید.

فقط دقت داشته باشید که لوگوهایی را که از کتابخانهی Canva انتخاب میکنید، افراد دیگری نیز به آن دسترسی دارند. همچنین میتوانید پس از طراحی لوگو، فرمتهای تصویری مختلف آن را نیز دانلود کنید. شما میتوانید پس از طراحی، فایل خود را در فرمتهای PNG ، JPG و PDF دانلود کنید.

دیدگاهتان را بنویسید