آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ قسمت دوم

با پرداخت هزینه می توانید از امکانات بسیار خوب این سایت برای طراحی های خود استفاده کنید. Squarespace خدمات مختلفی را برای کسب و کارهای اینترنتی ارائه می کند، از جمله این خدمات هر آنچه که برای راه اندازی یک وب سایت نیاز دارید را برای شما محیا کرده است.

در نهایت بعد از اتمام طراحی، لوگوی خود را با فرمت PNG دانلود کنید و از آن در هر کجا که نیاز دارید استفاده کنید. در نهایت برای دانلود لوگوی خود باید هزینه ای را پرداخت کنید، توجه کنید که این ابزار یک ابزار فوق العاده برای دوستانی هست که می خواهند برای طراحی لوگو و حتی هویت بصری خود الهام بگیرند.

توجه داشته باشید که برای دانلود لوگوی طراحی شده در این سایت باید هزینه بپردازید، ولی می توانید از این ابزار برای ایده گرفتن استفاده کنید. بر خلاف سایر سازندگان لوگوی رایگان، در این سایت می توانید طرح خود را در سایز 300DPI و با فرمت JPG یا PNG دانلود کنید. در واقع گرافیکهای آنبرد هر روزه دارن قویتر میشن تا برای کامپیوترهای عادی توان گرافیکی خیلی خوبی رو ارائه بدن این عملکرد حتی ممکنه بیشتر از انتظار شما باشه.

کاهش عملکرد همچنین با افزایش صدا هم همراه هست، چرا که فنها شروع به چرخش سریعتر میکنند تا حرارت بیشتری را دفع کنند. ممکن است غیر منطقی به نظر برسد، اما نصب فتوشاپ روی SSD تفاوت قابل توجهی در عملکرد ایجاد نمیکند. طراحی تحلیلی در گرافیک چیست ؟ به این فکر کنید که چگونه لوگویی که طراحی میکنید قرار است کسب و کار شما را به نمایش بگذارد.

دیدگاهتان را بنویسید