7 نکتهای که باید درمورد کارت های گرافیک آنبرد و اختصاصی بدانید

هر طراح گرافیک دوست دارد تا با استفاده از روش های خود، بهترین راه را برای انتقال پیام برگزیند. طرحی را انتخاب کنید که بیشتر از همه با نام شرکت شما یا مباحث زیباییشناسی کلی آن همخوانی دارد یا اینکه با ترکیب آنها، سبک خاصی را به وجود بیاورید. از کارت بازرگانی و کارت ملی شخص مدیر عامل شرکت یک کپی بگیرید. تصور کنید که شما یک لوگوی خاصی را برای خود انتخاب کرده اید.

10 از لوگوی خود ارائه دهید. از این رو مدارکی که برای این کار نیاز دارید را در ادامه بیان می کنیم که روند جمع آوری مدارک برای شما ساده تر باشد. با توجه به این فاکتورها باید بگوییم که نمی توانیم مبلغ دقیقی را به عنوان هزینه ثبت لوگو بیان کنیم.

به همین دلیل در ادامه در رابطه با این موضوع اطلاعاتی را بیان می کنیم. البته به شما توصیه می کنیم که ثبت لوگوی خود را به یک شرکت کار بلد و متخصص بسپارید تا نگرانی بابت آن نداشته باشید. در مرحله بعدی باید برای دریافت تصدیق برند خود اقدام کنید.

با داشتن این تصدیق به مدت ده سال لوگویی که انتخاب کرده اید به نام شما ثبت شده است و هیچ کسی نمی تواند از آن استفاده کنید. در صورتی که این لوگو ثبت نشده باشد، هر شخص با شرکت دیگری هم می تواند از آن به نفع خود استفاده کند.

دیدگاهتان را بنویسید