سفارش طراحی گرافیک آنلاین

هنگامی که طرح خود را به پایان رساندید، زمان آن است که آن را منتشر کنید. در مورد سوال کردن تردید نکنید.همچنین اگر جوابشان مبهم است از آن ها بخواهید که بیشتر توضیح دهند. رنگ ها علاوه بر یک طرح واقعی می توانند به برند ،روح و روان و شخصیت ببخشند. نکتهی مهم آن است، که در هنگام طراحی بستهبندی، علاوه بر خلاقیت و منحصربهفرد بودن طرح، باید به هزینهها و اقتصادی بودن طرح نیز توجه داشت. چند قدم به عقب برگردید ، خاص بودن و اصل بودن آن را ارزیابی کنید.

چند دلیل خوب برای محبوبیت آن وجود دارد، اما مثل همیشه فهرست نسبتا کوتاهی از موارد مهم وجود دارد. اگر از یک رنگ خنثی استفاده کنید می توانید طرح دلفریبی را ایجاد کنید اما اگر دقت کافی نداشته باشید ممکن است از دید افراد پنهان باقی بماند. اما در حالی که این هنر دائما در حال تکامل است، کلیشه هایی رایج در مورد طراحی گرافیک وجود دارد که بسیاری از طراحان و غیر طراحان هنوز هم تا به امروز به آن ها باور دارند.

این تکنیک ها به شما کمک می کند که افکار خود را نظم ببخشید و یک الگوی منسجم در ذهن خود ایجاد کنید. این فرایند هجوم افکار ، طراحی را با آشفتگی کمتری روبرو می کند. رنگ آرام بخشی است که می تواند تصاویری از قدرت موفقیت و امنیت را در ذهن ما تداعی کند. ارایه دو یا سه گزینه همچنین مشتری را قادر می سازد که بهترین عوامل لوگو را انتخاب کند و بررسی کند که آیا می تواند آن را با دیگری ادغام کند یا نه.

قطعا می خواهید که محصول نهایی جالب و فراموش نشدنی باشد.اگرچه دلتان نمی خواهد که افراد ناشی به طراحی شما خیره شوند و آن را انتخاب کنند. هر سایه ای از رنگ سمبل مخصوص به خودش را دارد.از رنگ ها فقط به دلیل این که مورد علاقه شما یا مشتری هستند استفاده نکنید، رنگ باید نماینده ی پیام اصلی برند شما باشد . در این قسمت ویژگی رنگ ها را به شما معرفی می کنیم. هدف شما باید طراحی یک لوگویی باشد که درک و تمایز آن به اندازه کافی آسان است.

هدف کلیدی قالب پوستر بی خانمان آبی این نیست که “زیبا” به نظر برسد، بلکه برانگیختن واکنش احساسی و ترغیب بیننده برای اقدام است. سفید : می خواهید لوگوی شما تمیز، مدرن و مینیمالیستی به نظر برسد؟ تایپوگرافی و طراحی های مدرن میانه ی قرن بیستم هم برای طراحی های گرافیکی و هم طراحی های وب سایت مناسب است. در این هنر، ایدهپردازی و خلاقیت در خلق اثری تاثیرگذار، بسیار اهمیت دارد و مبنای ارائه هر اثر گرافیکی است.

دیدگاهتان را بنویسید