معرفی رشته گرافیک + شرایط قبولی، بازارکار و درآمد رشته گرافیک

فرقی نمی کنه دیجی کالا باشه یا گوگل یا آپارات، از رنگ های تاثیر گذار استفاده می کنند. گرافیک از کلمه یونانی graphikos گرفته شده است و به معنای تصاویر یا طرح های بصری بر روی برخی از سطوح مانند دیوار، بوم، صفحه، کاغذ یا سنگ می باشد. قبل از اینکه ما به تکنیک های گرانول طراحی لوگوبپردازیم، مهم است که درک اولیه ای از نرم افزار طراحی لوگو و برخی گزینه های اساسی درمورد نحوه طراحی داشته باشید. با طراحی لوگو، در واقع اساس همه ابزارهای بازاریابی مورد نیاز در کسب و کار خود از جمله کارت ویزیت، طراحی بستهبندیها یا طراحی سایت را آماده کردهاید.

تصاویر یا به طور کلی مجموعهای از هنرهای بصری که به شیوه عکاسی یا تصویربرداری در کارهای گرافیکی مورد استفاده قرار میگیرند، در دسته ابزارهای اصلی کارهای گرافیکی قرار میگیرند. با استفاده از ابزار Gradient، رنگها را اضافه کنید. از همین Gradient برای هر دو گزینه استفاده کنید و Gradient را بچرخانید، طوری که در خلاف جهت یکدیگر قرار بگیرند.

در واقع میتوان گفت منظور شما از طرح و مفهوم عمیقتری که در پشت تصویر ظاهری وجود دارد، همان مفهوم بصری است. VRAM یکی از معیارهای بسیار مهم برای بررسی کارایی کارتهای گرافیک است و با وجود این که اهمیت کمتری از تعداد هستهها دارد، اما شما در هنگام خرید کارت گرافیک بعدی خود، باید به شدت به آن توجه کنید.

سپس برای کلیک کردن روی بالاترین نقطه نوک پیکان که در مرکز Canvas وجود دارد، از ابزارهای Direct Selection و میانبر A استفاده کنید. ممکن است بررسی گزینههای موجود برای طراحی لوگو حرفه ای با فتوشاپ کار سختی باشد، به همین دلیل بهتر است نظر دوستان، مشتریان بالقوه و همکاران خود را بپرسید و از آنها بخواهید که در تصمیمگیری به شما کمک کنند.

در این مرحله از طراحی لوگو حرفهای با فتوشاپ، دو لایه را با انتخاب کردن و زدن گزینه Group، گروهبندی کنید. آیا ممکن است بعد از چند سال نیاز به طراحی دوباره باشد؟ برای انجام کارهای گرافیکی مثل ادیت ویدیو و رندرینگ، حتما به یک کارت گرافیک مجزا نیاز دارین. مرحله بعد نوبت به کشیدن یک حلال باریک به حالت گرادیانت است که اینکار را در مراحل قبل یاد گرفتیم. Free Transform را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید