چگونه یک لوگو طراحی کنیم؟

او پس از پذیرش سفارش طراحی لوگو شما کلیه نکات لازم را مد نظر قرار داده و بعد از نیازسنجی بازار و بررسی دقیق شروع به کار خواهد کرد. به طور حتم هر دو روش ذکر شده برای اهداف مختلفی به وجود آمدهاند و فاکتور طراحی گرافیک هر کدام نسبت به نوع کار قابل تغییر است. آشنایی با مسیری که طراحان مطرح طی کردهاند و پیچ و خمهای کار آنها باعث میشود تا طراح گامهای بلندتری برای بهبود کار بردارد.

در واقع طراحی بیشتر به منطق مربوط می شود تا تخیل. دوبرگ از صورتجلسه هیأت مدیره که به امضاء مدیران منتخب رسیده باشد. روت کدار (Ruth Kedar) از معروفترین طراحان لوگو در سراسر جهان است. در ابتدا نیاز به طراحی لوگو دارید. پس از تماسهای متوالی و پیغامهای پی در پی طراح از شما پوزش میخواهد و کار را به تعویق میاندازد.

گاهی ممکن است شما طرحهایی در ذهن داشته باشید که به صلاح شما نباشد. تاریخچه این هنر به زمانی بر میگردد که انسان از طریق تصویر با یکدیگر صحبت میکردند در حقیقت از دوره غار نشینی تصاویری بر جای مانده که نشان دهنده برقراری ارتباط انسانها با یکدیگر به واسطه تصاویر بوده است. به عنوان مثال مدل های مختلفی از کارت گرافیک ایسوس در بازار موجود است که مبتنی بر دو شرکت ای ام دی و انویدیا طراحی شده اند و از ظاهری متفاوت با مدل اصلی برخوردار شده اند.

به همین دلیل کارت گرافیک یکی از تاثیرگذارترین قطعات در انتقال مفهوم به کاربر است. راز کار وی استفاده از رنگهای همخوان، شاد و چشمگیر است تا در پس زمینه سفید به سرعت دیده شده و قابل شناسایی باشد. بدقولی و در دسترس نبودن، ویژگیهای منفی هستند که شما را وادار میکند به سراغ برخی افراد نروید، هرچند که کارشان بسیار خوب باشد. اگر استفاده از لوگوی شما برای برخی از این موارد سخت بود، میتوانید یک لوگوی متغیر سادهتر برای آنها ایجاد کنید.

دیدگاهتان را بنویسید