طراحی موشن گرافیک 🔥 طراحی انیمیشن تبلیغاتی

این فیلم رو من از یه سایت خارجی پیدا کردم که خیلی ساده نشون میده که چطور میشه با استفاده از فتوشاپ اقدام به ساخت لوگو کرد. لوگوهای کوچک رایگان ساخته شده توسط Matt Nunney یک سایت مشابه با مجموعه ای از لوگوها است که به استانداردهای طراحی minimalistic پایبند هستند.

این لوگو یه آیکون یا یه طراحی گرافیکی است یعنی بیننده یه تصویر و مشاهده میکنه . این اپلیکیشن چیدمان شبکه ای یا gridرا فراهم می کند که در آن شما اشکال و یا متن را اضافه می کنید، و این ساختار به شما کمک می کندعناصر را به راحتی با هم تراز کنید. شما فایل با فرمت SVG را دریافت خواهید کرد که به این معنا است که می توانید اندازه لوگو را بدون کاهش کیفیت افزایش دهید و به سادگی عناصر دیگر مانند رنگ را تغییر دهید.

گزینه ای برای اشتراک گذاری سریع وجود دارد که به وسیله آن می توانید لوگو را با سایر شرکای تجاری خود به اشتراک بگذارید یا حتی می توانید همه بسته را به صورت یک فایل zip دانلود نمایید. لوگو در واقع مارک یا آرمی کوچک است که مسئولیت بزرگی را به دوش میکشد!

اما برخی طراحان هستند که لوگوهای خود را به صورت رایگان در دسترس افراد قرار داده اند. لوگو نوشتاری معمولا به این صورت است که نام برند با استفاده از فونت مناسب یا سفارشی طراحی شده و به عنوان لوگو مورد استفاده قرار میگیرد. شما می توانید چند لوگو تولید شده توسط Logomak را دانلود کنید، یا به سادگی انتخاب کنید که از Logomak به عنوان راهنما استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید