جدیدترین متدهای طراحی گرافیک در سال ۲۰۲۱ / آژانس طراحی و تبلیغات آتنا

شعاعی (Radial): در اینجا عناصر یک طرح به صورت دایره ای بر روی طرح قرار می گیرند. اگر شما تمایل دارید تیم شما در جریان طراحی لگو قرار گیرند می توانید از طریق شبکه های اجتماعی یا ارسال ایمیل آنها را به این سایت دعوت کنید و به صورت گروهی بر روی طرح لگو خود کار کنید. اکانت رایگان این وب سایت به شما طرح ۲۰۰×۲۰۰با فرمت pngرا می دهد. در شروع قرن بیستم میلادی با معرفی رنگ های چاپی و تولد صنعت تبلیغات طرح های لوگو متمایل به استفاده از واژگان ملی دریایی نظامی و کشاورزی شد و جامعه آمادگی فهم این سمبل ها را پیدا کرده بود.

اگر دنبال لپ تاپ با کارت گرافیک بزرگتر و با کیفیت هستید باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. یعنی گروهی از طراحان گرافیک بر روی یک ایده تبادل نظر کنند تا به یک محتوی مناسب و موثر برای بازاریابی دست پیدا کنند. پیشرفتهای شگفت آوری که در این دهه روی داد – بویژه بسیاری از پیشرفت های مهم اولیه برای تبدیل گرافیک به واقعیت – به واسطه استخدام Ivan Sutherland در دانشگاه یوتا در دهه 1970 بود. کاربرد کارت گرافیک های یکپارچه در سیستم هایی است که برای انجام کارهای معمولی مانند وبگردی، ایجاد اسناد، تماشای ویدئو و کارهایی از این دست استفاده میشوند.

نام شرکت یا تیم خود را وارد کنید تا freepikمجموعه ای از لگوهای و آیکن های هم خانواده را برای شما به نمایش بگذارد. کافی است نام شرکت خود را وارد نمایید تا freelogodesignبه شما تعداد زیادی از طرح های از پیش طراحی شده را نمایش دهد. که معمولا با نام اختصاری موسسه یا سازمان طراحی می شود. به لگو خود یک شعار اضافه کنید و یا با اضافه کردن shape و آیکن طرح لگو خود را زیباتر کنید. اگر شما طرح اولیه ی از لگو خود را داشته باشید کافی است آن را در Canva آپلود کنید و با ویرایشگر عکس حرفه ای Canva بر روی آن تغییراتی اعمال و آن را دانلود کنید.

این لوگو ها تنها با استفاده از نشانه های زبانی طراحی می شوند. شرکتهای تولیدی و خدماتی از طریق ثبت برند و ثبت لوگو می توانند محصولاتشان را از سایر محصولات متمایز سازند و از طریق برند محصول خود ،برای گسترش معروفیت و کسب درآمد بیشتر اقدام نمایند. در صورتی که نیاز به امکانات بیشتر داشتید کافی است بر حسب نیاز اکانت های دیگر را خرید نمایید. یکی از نظر محتوای رسانه ای آن که معمولا به علائم تجاری، علادم سیاسی و اجتماعی و علائم فرهنگی تقسیم بندی می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید