سفارش طراحی لوگو

تاریخچه نرم افزار فتوشاپ، به زمانی بر میگردد که “توماس گلن” عکاس و برنامه نویس، تصمیم گرفت عکس های پایان نامه خود را به گونه ای متفاوت ویرایش کند. برنامه های تحصیلی رشته گرافیک روی کار عملی ساختار یافته است. حتی اگر اولین ایدهای که به ذهنتان رسیده را ترجیح میدهید، باز هم سعی کنید از زوایای مختلف به آن فکر کنید و ایده های دیگر را نیز روی کاغذ بیاورید. از روشهای متفاوت استفاده کنید- به عنوان مثال، اگر ایده اول شما بیشتر گرافیکی بوده، سعی کنید طرحهای نوشتاری (چاپی) را نیز امتحان کنید.

شما از چه کارت گرافیکی استفاده میکنید؟ لوگو یک نشانه ی گرافیکی و به عنوان امضای یک برند محسوب می شود، از لوگو برای هویت بخشیدن به برند استفاده می شود. داشتن یک لوگو و ثبت آن باعث می شود که شما برای معروف شدن در بازار راه ساده تری را پیش رو داشته باشید. به خاطر داشته باشید که حتی جدیدترین روشهای طراحی لوگو در صورتی کارایی دارند که بتوانند معنای خاصی را در ذهن مشتریان تداعی کنند.

لازم نیست به صفحه نمایشگر رایانه خود خیره شوید گاهی استفاده از روشهای سنتی میتواند میزان خلاقیت شما را افزایش دهد. تحقیقات شما باید صرفا برای بالا بردن خلاقیت شما و گرفتن یک ایده کلی باشد، قرار نیست از آرم شرکتهای دیگر الهام بگیرید. برای اینکه بتوانید تحقیقات کامل تری در زمینه لوگو های رقبا داشته باشید باید ابتدا انواع لوگو را بشناسید،پیشنهاد میکنم مقاله ” 7 نوع لوگو را بهتر بشناسید ” را مطالعه کنید.

در حالی که حالت مرسوم این نوع طراحی به مرکزیت چاپ انجام میشود. هردوی این لوگوها با طراحی منحصر به فرد خود به یاد ماندنی و متفاوت هستند. اما باید شما این واقعیت را بدانید که همانطور که CPU مغز رایانه شماست، اما شما نمی توانید بدون یک کارت گرافیک با بهترین سیستم نیز کار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید