مراحل و مدارک ثبت لوگو و نشان تجاری

برندهایی که دارای یک لوگوی خاص هستند به راحتی می توانند با انجام تبلیغات در شبکه های اجتماعی توجه کاربران را به خود جلب کنند. در دنیای امروز که تمام کارها با سرعت انجام میشوند، از خرید کردن تا تهیه یک غذا از رستوران یا ارسال یک پیام، بیزینسها باید فاصله کمی با مشتریان و مخاطبان خود داشته باشند.

تمام این کارها بری این است که لوگو یا نشان تجاری در ذهن مشتریان شما بمانند و شما را به یاد بسپارند. یکی از مهمترین تاثیراتی که طراحی لوگو برای یک کسب و کار دارد این است که به شما کمک می کند تا بتوانید به راحتی هرچه تمام توجه مخاطبان خود را به کسب و کارتان جلب کنید.

به همین دلیل باید در انتخاب طراح هم دقت بالایی داشته باشید، تا بتواند یک لوگوی مناسب را برای شما آماده کند. ۲- از لحاظ بصری مخاطب را به سرعت جذب کند. در عمارت تاریخی سعدی اصفهان برگزار شد، ضمن نمایش آثار محمد موحدیان عطار، طراح و گرافیست و خوشنویس پیشکسوت اصفهان در چهار دهه گذشته، آثار وی و سایر هنرمندان پیشکسوت انقلابی به لحاظ کیفی و موضوعی مورد بررسی قرار گرفت.

بعنوان مثال برای طرح لوگوی املاک، مربع و مثلث نماد یک خانه و سرپناه هستند اما نحوه کار کردن با این دو المان و ساختن یک طرح جدید و خلاقانه کار طراح حرفهای است. انتخاب درست و اصولی هر کدام از موارد بالا، از برند شما یک طرح حرفهای و جذاب میسازد.

دیدگاهتان را بنویسید