منظور از گرافیک یکپارچه در تراشه ها چیست؟

اولین گام شما ساخت یک سند جدید برای طراحی لوگو اسم در فتوشاپ خواهد بود. وقتی مشتری اولین بار از ما خرید میکند، بعد از مدتی اسم فروشگاه یا شرکت فراموش میشود. یک متن گرافیکی ایده ها و اطلاعات را با کمک ویژگی های گرافیکی مانند نمودارها، عکس ها، نقاشی ها، طرح ها، نقشه های الگوها، نمودارها یا جداول ارائه می دهد.

اگر رزولوشن 4K را بخواهید، حداقل به یک RTX 2080 TI یا RTX 3070 نیاز خواهید داشت. حداقل حافظه پیشنهادی برای گیمرها ۱ گیگابایت است اما باید به دیگر جوانب کارت و رزولوشن مورد نیاز در بازی هم توجه کنید. بسیاری از محصولات نیاز به شکلی از بسته بندی دارند تا از آنها محافظ کند و آماده برای نگه داری، ارسال و فروش شوند.

علاوه بر ماهر شدن در چندین طراحی گرافیکی، لایه بندی و معرفی نرم افزارهای مرتبط، آنها باید با محصولات چاپی و فضای مجازی آشنا باشند. بدون شک نرم افزار فوتوشاپ درخشان ترین نرم افزار در زمینه ویرایش تصویر است که کاربران از مبتدی تا حرفه ای با استفاده از ابزار آن قادر به ایجاد و ویرایش تصاویر دلخواه خود هستند.

سپس کلید شیفت را نگه دارید تا یک مربع تقریبا ۲۲۰ پیکسل روی یک نقطه از صفحه ایجاد کنید. از دوستان باتجربه هم انتظار داریم که پیشنهادات خود را در بخش نظرات بنویسند تا بار علمی مطلب کاملتر شود. باز هم در مورد این که چند اصل وجود دارد ، نمی توان به توافق رسید، اما 7 مورد هم برای شروع کافی خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید