آموزش طراحی: 7 اصل مهم و مهارت های لازم (گرافیک)

شرکت های مختلف و متعددی در زمینه تولید کارت گرافیک مشغول به فعالیت هستند اما مهم ترین برندهایی که بزرگترین مرجع برای کاربران به حساب می آیند بدون شک AMD و Nvidia هستند. از کارت بازرگانی خود یک کپی ارائه دهید. ادامه مطالب را از دست ندهید. یک طراح گرافیکی خوب، میتواند محتوا را در قالب گزارشها، نمودارها و تصاویر ارائه دهد.

ایده سادهترین راه حل یک مسئله نیز هست، به عبارتی هر جزء یک اثر میتواند یک مسأله تلقی شود. فعالیت های حیاتی انسان مدرن وابسته به تصاویری که از یک طرح گرافیکی می بیند نیست، بلکه به توانایی آنها در برقراری ارتباط گرافیکی با مخاطب نیز وابسته است. به همین دلیل در ادامه قصد داریم در رابطه با این موضوع بحث کنیم.

واریته فرصتی را فراهم می کند تا بین عناصر برای ایجاد طرح مورد نظر تمایز ایجاد کنیم. تا به حال لوگو مغازه هایی را دیده اید که از نام همان مغازه برای طراحی استفاده کرده اند؟ تماشای رنگ های گرم ضربان قلب را تشدید می نماید و برای نمایش فضاهای پر هیجان کاربرد دارند.

بنابراین می توانید GPU یکپارچه را روی CPU خود امتحان کنید تا ببینید آیا به اندازه کافی برای نیازهای شما خوب است یا خیر. اولین و شاید آشنا ترین نوع لوگو که همه ما تا به حال بارها از آن دیده ایم، لوگوی تصویری است. در این نوع لوگو شکل، یا آیکونی خاص به عنوان نماد کسب و کار شما شناخته می شود.

کسب و کار مشابه یعنی شرکت های متعددی یک نوع خدمت را ارائه دهند، یا محصولی مشابه در بازار وجود داشته باشد که تولیدی ها یا کارخانه های متعددی آن را تولید می کنند. گرافیست شخصی است که پیام خود را از طریق رسم تصاویر و نشانهها به مخاطب خود میرساند. تا مخاطب با آن آشنایی داشته باشد. این در حالی است که لوگو هدفی خاص دارد، این که طوری طراحی شود تا کسب و کار شما را به دیگران معرفی کند. داشتن اطلاعاتی در رابطه با انواع لوگو به شما کمک می کند که به راحتی بتوانید لوگوی مناسب خود را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید