دانلود فیلم آموزش طراحی لوگو به صورت مفهومی

مثلا بجای بیان نامی همانند سازمان تحقیقات فضایی و فضانوردی ایالات متحده تنها کافی خواهد بود تا شما نام ناسا (NASA) را به کار ببندید. شما یک لوگو درست کردید، یا طراح تان یکی را برای شما ساخته بود. شما میتوانید با پیگیری و تماس با بخش آموزش هر دانشگاه، اطلاعات کافی در این زمینه را به دست آورید.

اگر ایده مناسبی برای طراحی لوگو برند خود ندارید، مراجعه به این وب سایت ها می تواند به شما کمک زیادی کند. این ابزار لوگوهای زیبایی را در اختیارتان قرار می دهد، اما اجازه شخصی سازی را به شما نمی دهد. اگر کیفیت و سرعت بالا جزو اولیت های اصلی در انتخاب شماست، لپ تاپ ها شما را ناامید می کنند، اما برعکس کامپیوترها در این دو ویژگی یک سرو گردن از لپ تاپ ها بالاتر هستند. اما در واقع شما می توانید یک لوگو را به راحتی با مایکروسافت ورد هم بسازید. هم اکنون می توانید این دوره آموزشی را به طور مستقیم و رایگان از سایت دانلودها دریافت نمایید.

حتی طراحان گرافیک حرفه ای برای زمانی که قرار است موارد مشابه را به طور مداوم ایجاد کنند، الگو هایی را ایجاد می کنند. اگر یک ایده واضح از آنچه که از لوگو می خواهید داشته باشید، می توانید از دستورالعمل های بالا استفاده کنید و سپس از نرم افزارهای موجود بهره ببرید.

البته قابل توجه است که ممکن است نرم افزار فتوشاپ در زمینه طراحی لوگو در حد نرم افزارهای Illustrator و یا InDesign قوی نباشد اما به راحتی ساخت لوگو با فتوشاپ امکان پذیر است. اگر فردی دارای کسب و کار کوچکی می باشد و به دنبال طراحی یک نماد تجاری با کمترین هزینه است، بهتر است لوگوی خود را با نرم افزار فتوشاپ طراحی کند.

دیدگاهتان را بنویسید